Contact Informatie

ECO Nederland BV
Boschstraat 10
6442 PB Brunssum

Tel: +31 (0) 45-4007474
Fax: +31 (0) 45-5273150

E-mail: info@eco-nederland.com
Bestellingen: orders@eco-nederland.com


Verkoop: Ronald Smeets >>


Dhr. Ronald Smeets, (Key Account Manager)


Tel.:   + 31 (0) 45 40 07 466
Fax:   + 31 (0) 45 52 73 150


E-mail: ronald.smeets@eco-nederland.com
Skype: r.smeets_eco

 

Verkoop: Mathilde Beghin >>

 

Vr. Mathilde Beghin, (Assistant Key Account Manager)

Tel.: + 31 (0) 45 40 07 478
Fax:  + 31 (0) 45 52 73 150

E-Mail: mathilde.beghin@eco-nederland.com
Skype: m.beghin_eco

 

Key Account Manager & Marketing: Meltem Erdogmus >>

Fr. Meltem Erdoğmuş, (Key Account Manager & Marketing)

Tel.: + 31 (0) 45 40 07 477          
Fax:  + 31 (0) 45 52 73 150

E-Mail: meltem.erdogmus@eco-nederland.com

Logistiek & Operations: Jos Castro >>


Dhr. Jos Castro (Logistic & Operations Manager)

Tel.:  + 31(0 )620435069 / + 32 89 77 92 74
Fax:   + 32 89 77 92 79

E-Mail: jos.castro@eco-belgium.com / customerservice@eco-belgium.com

Skype: jos_eco

Planning & Operations: Bjorn Konanowicz >>

Dhr. Bjorn Konanowicz (Planning & Operations Manager)

Tel:  + 32 89 77 92 82
Fax: + 32 89 77 92 79

E-mail: bjorn.konanowicz@eco-belgium.com /customerservice@eco-belgium.com
Skype: bjorn.konanowicz

Inkoop: Monique Gerrekens >>

Vr. Monique Gerrekens

Tel.: + 31 (0) 45 40 07 476
Fax:  + 31 (0) 45 52 73 150

E-mail: monique.gerrekens@eco-nederland.com
Skype: monique_eco